אודות

משרד עורכי הדין אילן ליבוביץ מתמחה בתחום הנדל"ן ומלווה אנשי עסקים, משקיעים יזמים ישראלים הפועלים בישראל ו/או בחו"ל וכן לקוחות פרטיים.
עם יותר מ- 20 שנות ניסיון מקצועי שיעניקו ללקוחותינו את השקט והבטחון לבצע את עסקאות הנדל"ן שלהם בחו"ל ובישראל כאחד. התשוקה האינסופית לנדל"ן בשילוב עם הידע מקצועי שצבר, קשרים עם ממשל, קהילה, מתווכים, משרדי עורכי דין מקומיים, קבלנים ויזמים במדינות השונות, כמו גם מודל העבודה שפיתח אותו ניתן להעתיק לשווקים חדשים בעולם – נועדו כולם לתת ליזם/המשקיע הישראלי את היכולת ליישם ולהוציא לפועל את היעדים והפעילות הנדל"נית שלו מעבר לים.

הצוות המקצועי של משרדנו מורכב מעורכי דין בעלי ניסיון מעשי והשכלה משפטית רחבה, המאפשרים מתן שירותים מיטביים בתחומי העיסוק של המשרד. הצוות המשפטי צבר ניסיון עשיר בכל הקשור לתחום המקרקעין והיה שותף לעסקאות רבות ומגוונות ומורכבות הן בישראל והן בחו"ל (ארה"ב, רומניה, גיאורגיה, אוקראינה, זנזיבר, פולין, הונגריה ועוד), ליווי הקמת פרויקטים למגורים במסגרת הסכמי קומבינציה או הסכמי בנייה, וליווי דיירים/יזמים במסגרת פרויקטים של תמ"א 38 וכלה בעסקאות יד ראשונה ויש שנייה תוך מתן דגש על מתן שירות וזמינות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מציעים ללקוחותינו שירות משפטי מקיף, כך שהלקוח זוכה במכלול השירותים המשפטיים הדרושים לו, תחת קורת גג אחת.

למודי ניסיון,  הצבנו לעצמנו כמטרה, להקפיד, הקפדה יתרה, על נושא השירות ללקוח, מתוך הבנה שלקוחות מרוצים זה נחלת העבר, ולקוחות נפעמים זה העתיד.

שמנו לעצמנו מטרה לחתור למצוינות מקצועית, יצירתיות, וחדשנות משפטית, להעניק שירות וטיפול משפטי מקצועי, ובמקביל לשמור על קשר ויחס אישי עם כל לקוח, החל משלב הייעוץ המשפטי ועד סיום הטיפול או ההליכים המשפטיים. אנו מקפידים על איכות ההון האנושי הנותן שירותים במשרד, כמו גם על מעקב והתעדכנות שוטפים בשינויים התכופים המתרחשים בתחום המשפט בארץ ובעולם.

דילוג לתוכן